tel. 504 100 646, 22 816 80 80

Serwis

And Klima prowadzi profesjonalny serwis klimatyzacji, wentylacji oraz urządzeń chłodniczych, który świadczy kompleksowe usługi przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Działa na obszarze całego województwa mazowieckiego. Dzięki dużej mobilności ekipy pracowniczej możemy szybko dotrzeć do każdego z naszych klientów i naprawić zepsute urządzenia.

Według zaleceń producentów, serwis urządzeń klimatyzacyjnych powinien odbywać się dwa razy w roku lub częściej gdy warunki pracy klimatyzatora są ciężkie. Zapewniamy stałą opiekę serwisową wszelkich urządzeń klimatyzacyjnych.

Naprawa klimatyzatorów jest ważnym elementem naszego serwisu. Jako autoryzowany serwisant klimatyzacji wielu marek, mamy szybki dostęp do oryginalnych części zamiennych. Dzięki dużej bazie oraz zapleczu technicznemu mamy dostęp do wielu podzespołów starszych, jak i nowych urządzeń klimatyzacyjnych, co sprawia że czas naprawy jest krótszy.

Pełna oferta prac serwisowych obejmuje następujące usługi:

Regularne serwisowanie klimatyzacji jest bardzo ważne z punktu widzenia sprawności urządzeń. Częste przeglądy klimatyzacji pozwalają na utrzymanie klimatyzatorów w dobrym stanie przez długie lata, poprawiają ich wydajność oraz jakość schładzanego powietrza.

kontakttel. 504 100 646
tel. 22 816 80 80
faks 22 885 15 10
e-mail: biuro@andklima.pl
And Klima Rafał Andrych
Warszawa 02-991, ul. Bruzdowa 89 B