tel. 504 100 646, 22 816 80 80

Wentylacja

Wentylacja i serwis klimatyzacji

Wentylacja jest to proces wymiany powietrza niezbędny w pomieszczeniach w których przebywają ludzie. Sprawnie działająca wentylacja pozwala usunąć z pomieszczenia zanieczyszczenia takie jak pyły, dwutlenek węgla. Wentylacja wymienia stare, zanieczyszczone powietrze w pomieszczeniu na nowe, zdrowe i świeże powietrze z zewnątrz.

Firma AND KLIMA oferuje Państwu projektowanie oraz wykonanie instalacji wentylacyjnych dla domów, biur, lokali gastronomicznych, obiektów przemysłowych. Zajmujemy się również naprawą, serwisem, doborem wszelkich urządzeń wentylacyjnych. W skład naszej kadry wchodzą doświadczeni specjaliści, absolwenci Politechniki Warszawskiej, którzy znakomicie znają swoją branżę. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii (m.in. rekuperacja) koszty eksploatacji projektowanych przez nas układów są dużo niższe. Wszystkie wykonywane przez nas projekty wentylacji są zgodne z obowiązującymi normami i przepisami a montaże są szybkie i estetyczne. 

Wentylacja to bardzo obszerny temat i za każdy razem wymaga indywidualnego podejścia do klienta, dlatego też oferta wentylacji na naszej stronie internetowej traktowana jest skrótowo. W razie jakichkolwiek pytań, dotyczących montażu klimatyzacji oraz informacji, dotyczących wentylacji w budynkach, prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa zapytania.

kontakttel. 504 100 646
tel. 22 816 80 80
faks 22 885 15 10
e-mail: biuro@andklima.pl
And Klima Rafał Andrych
Warszawa 02-991, ul. Bruzdowa 89 B