tel. 504 100 646, 22 816 80 80

Klimatyzacja dla domu

Klimatyzacja dla domu
Klimatyzacja dla biura
Klimatyzacja dla przemysłu

Klimatyzator – najlepszy dla domu

Nasz firma oferuje Państwu szeroki wybór klimatyzatorów do mieszkań i domów. Klimatyzacja domu, mieszkania powinna cechować się dużą wydajnością przy małym zużyciu energii, cichą pracą, eleganckim wyglądem oraz powinna być prosta w montażu. Klimatyzacja do mieszkań powinna zapewniać czyste, świeże i zdrowe powietrze a technologia w niej stosowana powinna być przyjazna dla środowiska naturalnego.

W szerokiej ofercie produktów do domu, mieszkania znajdziecie Państwo klimatyzatory typu Split (klimatyzator podzielony na dwie części: jednostka zewnętrzna i jednostka wewnętrzna). Posiadamy klimatyzatory zwykłe typu on/off bądź bardziej zawansowane technologiczne, klimatyzatory inwerterowe. Klimatyzatory inwerterowe dzięki płynnej regulacji pracy sprężarki w jednostce zewnętrznej są tańsze w eksploatacji, bardziej wydajne, niezawodne. Dla uzyskania idealnego komfortu w pomieszczeniu, wszystkie oferowane przez nas klimatyzatory są zarówno z możliwością chłodzenia jak i grzania.

Montażyści z And Klima proponują klimatyzatory, w tym klimatyzatory ścienne, przysufitowe, przypodłogowe, kasetonowe oraz kanałowe. W naszej ofercie odnajdą Państwo klimatyzatory pojedyncze - dla jednego pomieszczenia oraz klimatyzatory multi split, pozwalające klimatyzować od 2 do 8 pomieszczeń równocześnie. Takie sposoby pozwalają na oszczędność miejsca i zmniejszenie kosztów inwestycji. Dodatkowo w naszej ofercie odnajdą Państwo także domowe pompy ciepła, dzięki którym możliwy jest łatwy i ekonomiczny sposób ogrzewania domu.

kontakttel. 504 100 646
tel. 22 816 80 80
faks 22 885 15 10
e-mail: biuro@andklima.pl
And Klima Rafał Andrych
Warszawa 02-991, ul. Bruzdowa 89 B