tel. 504 100 646, 22 816 80 80

Klimatyzacja dla biura

Klimatyzacja dla domu
Klimatyzacja dla biura
Klimatyzacja dla przemysłu

LG i Samsung – klimatyzatory w Twoim biurze

And Klima przygotowała dla naszych klientów pełną ofertę klimatyzatorów, które doskonale sprawdzą się w każdym biurze.

W dziele biuro oferowane produkty to klimatyzatory przeznaczone do pomieszczeń biurowych. Urządzenia te muszą charakteryzować się cicho, precyzyjną i wydajną pracą. Klimatyzatory do biura powinny posiadać estetyczny wygląd oraz powinny posiadać duże możliwości instalacyjne.

Proponowane przez nas produkty świetnie nadają się do pomieszczeń biurowych, sal konferencyjnych, sklepów, restauracji, hoteli, gabinetów lekarskich, salonów fryzjerskich. W naszej ofercie znajdziecie Państwo duży wybór produktów przeznaczonych do każdego rodzaju obiektów a doświadczony personel naszej firmy z przyjemnością pomoże Państwu wybrać odpowiednie urządzenia.

Oferujemy klimatyzatory typu Split lub multi Split (jedna jednostka zewnętrzna, jedna lub kilka jednostek wewnętrznych) W zależności do rodzaju montażu proponujemy klimatyzatory ścienne, kasetonowe, przypodłogowo-sufitowe, kanałowe. W pomieszczeniach biurowych szczególnie efektywnym rozwiązaniem jest klimatyzacja kanałowa. Jest to ciekawe rozwiązanie, które posiada bardzo duże możliwości instalacyjne. Klimatyzatory te posiadają płaską obudowę, dzięki czemu montaż ich jest niewidoczny.

W ofercie naszej firmy oprócz klimatyzatorów klasycznych typu on/off znajdziecie Państwo całą gamę klimatyzatorów typu inwerter. Klimatyzatory inwerterowe dzięki płynnej regulacji pracy sprężarki w jednostce zewnętrznej są tańsze w eksploatacji, bardziej wydajne i niezawodne.

kontakttel. 504 100 646
tel. 22 816 80 80
faks 22 885 15 10
e-mail: biuro@andklima.pl
And Klima Rafał Andrych
Warszawa 02-991, ul. Bruzdowa 89 B